Urządzamy czarną łazienkę i kuchnię z produktami Paffoni

0
1517
Urządzamy czarną łazienkę i kuchnię z produktami Paffoni

Łazienka wykorzystująca czerń jest już dziś nie ekstrawagancją, a standardem, który bardzo często występuje w nowoczesnych mieszkaniach. Kolor ten jest w uniwersalny sposób elegancki i w trudny do zdefiniowania sposób szlachetny. Jeśli uznajemy, że nowoczesna łazienka powinna wykorzystywać najciemniejszą z barw, powinniśmy znaleźć odpowiednie elementy wyposażenia. Być może urządzając to pomieszczenie dojdziemy do wniosku, że warto wykorzystać czerń również w kuchni? Poniżej prezentujemy produkty firmy Paffoni, które pomogą nam zaaranżować nowoczesną, czarną łazienkę i kuchnię.

Paffoni Ringo – zestaw podtynkowy z deszczownicą

Ten zestaw składa się z kilku elementów: kwadratowej deszczownicy o wymiarach 30 cm x 30 cm, mocowanego w ścianie uchwytu do słuchawki prysznicowej, ramienia ściennego o długości czterdziestu centymetrów, rączki, węża i baterii na dwa ujścia wody. Każdy moduł armatury wykonany jest z najwyższą starannością. Uwagę zwraca także niezwykle subtelny design. Matowa czerń zestawu przyciąga wzrok, a w połączeniu ze stylową kabiną będzie z pewnością stanowiła najważniejszy element wizualny w łazience. Paffoni Ringo to dowód na to, że prostota i elegancja zwykle idą ze sobą w parze. Minimalizm jest i będzie w przyszłości w cenie, a produkty włoskiej firmy są znakomitym wyrazicielem takiego stylu. Wszystkie części zestawu są bardzo przyjemne w dotyku. Prysznic wykorzystujący opisywany system będzie stanowił zachętę do częstszego przebywania w czarnej łazience, która stanie się znakomitym miejscem relaksu.

Paffoni Light – bateria zlewozmywakowa stojąca

Również kuchnia może zyskać na wykorzystaniu minimalistycznej, czarnej armatury. Jeśli planujemy zlew w tym właśnie kolorze, taką samą barwę powinna przybrać towarzysząca mu bateria. Włoska marka przygotowała produkt, który posiada obrotową wylewkę o zasięgu aż 21 centymetrów, mający dwie funkcje natrysk, elastyczną sprężynę i głowicę ceramiczną. Zalety tego wyrobu nie zamykają się w jego wyglądzie i praktyczności. Paffoni daje bowiem na niego pięcioletnią gwarancję. Prezentowaną baterię można zastosować bez względu na głębokość i wielkość misy zlewu.

Paffoni Light – bateria bidetowa stojąca (bez korka)

Bidet nie jest może niezbędnym elementem wyposażenia nowoczesnej, czarnej łazienki, ale powinniśmy co najmniej poważnie wziąć pod uwagę jego montaż. Tym bardziej, że na rynku dostępne są też bardzo estetyczne, czarne baterie do bidetów. Być może ich wyszukany wygląd będzie wystarczająco przekonujący do instalacji tego urządzenia. Subtelny model Light posiada ergonomiczny kształt i wyposażony jest w perlator na ruchomym przegubie oraz elastyczne wężyki przyłączeniowe. Całość konstrukcji uzupełnia głowica ceramiczna i stała wylewka o zasięgu ponad jedenastu centymetrów. Opisywany produkt ujawni swoją prawdziwą wartość jedynie w towarzystwie innych elementów zestawu Light. Wszystkie razem sprawią, że najważniejszym motywem czarnej łazienki stanie się czarny kolor i matowa powierzchnia.

Paffoni Light – bateria wannowa

Bateria wannowa z czarnego kompletu Paffoni reprezentuje bezkompromisowy minimalizm. Posiada ona standardowy rozstaw podłączeń i wylewkę o zasięgu ponad piętnastu centymetrów. Na pierwszy rzut oka wygląda skromnie, gdy już jednak zauważymy detale wzornictwa, będziemy zachwyceni precyzją wykonania. Nic dziwnego – w końcu to produkt pochodzący z jednej z najlepszych fabryk armatury we Włoszech. Ta stylowa bateria może zostać zainstalowana przy właściwie każdej wannie. Trudno sobie wyobrazić, by ten element został zamontowany w oderwaniu od ogólnej koncepcji zestawu Light. Dla lepszego efektu warto więc kupić wszystkie niezbędne części czarnej armatury Paffoni.

Paffoni Elle – bateria umywalkowa stojąca

Jeśli preferujemy raczej kanciaste kształty, może nam przypaść do gustu bateria umywalkowa Elle i inne elementy tego kompletu. Jest ona równie minimalistyczna, co odpowiednik z serii Light, ale posiada zupełnie inny, specyficzny charakter. Montaż tego modelu jest jednootworowy, bateria zaś nie posiada korka. Ceramiczna głowica cechuje się dużą trwałością. Jeśli jednak nawet stałoby się coś złego, producent zapewnia pięcioletnią gwarancję. Z pewnością wygląd baterii Elle sprawia wrażenie surowego, design wydaje się być bardziej dynamiczny. Wszystkie linie poprowadzone są jednak z ogromnym wyczuciem, tak przecież właściwym wyrobom Paffoni.

Produkty Paffoni są znane i cenione w dużej części globu. Włoskie przedsiębiorstwo od początku swojej działalności za główny cel stawia sobie dostarczanie klientom najwyższej jakości elementów wyposażenia czarnej łazienki. Powstało ono w 1953 roku w miejscowości Pogno. Tu po dziś dzień mieszczą się biura i najważniejsze budynki fabryczne. Wyroby tej firmy dają możliwość skompletowania armatury łazienkowej w modnym, czarnym kolorze, który nadaje temu pomieszczeniu charakteru odpowiadającego cechom właścicieli mieszkania – odwadze i dążeniu do nowoczesności. Spróbuj znaleźć artykuły pasujące do Twojego wnętrza!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here