Wygodne i eleganckie łóżka do każdej sypialni

0
1331
Wygodne i eleganckie łóżka do każdej sypialni

Kupiliście mieszkanie i czekają Was prace związane z wystrojem wnętrz? A może planujecie zmianę aranżacji w sypialni? W każdym z tych przypadków w pierwszej kolejności powinniśmy mieć na uwadze najważniejszy element wystroju – w sypialni jest to łóżko. To ono zajmuje najwięcej miejsca i w związku z tym tworzy oś konstrukcyjną stylu całego pomieszczenia. Łóżko powinno być przede wszystkim wygodne, stabilne i trwałe, ale ważne, by było również estetyczne.

Komfort ma znaczenie

W przypadku takiego mebla jak łóżko priorytetowe znaczenie ma komfort. Bez odpowiednio dobranego łóżka nie będziemy mieć szans na zdrowy relaks i sen. Na jaki model zatem postawić, żeby był optymalny – i wygodny, i dopasowany do pokoju, w którym się znajdzie?

Jednym z najczęściej wybieranych modeli są łóżka tapicerowane z materacem. Do niedawna kojarzyły się one przede wszystkim z dużymi przestrzeniami – np. apartamentami, mieszkaniami typu loft, domami. Nie bez powodu – takie łóżka nie należą do najmniejszych i potrzebują nieco miejsca.

Uniwersalność i wysoka funkcjonalność nowoczesnych łóżek jest jednak doceniana także przez osoby dysponujące mniejszym metrażem, dlatego obecnie w katalogach dobrych sklepów meblowych bez problemu znajdziemy łóżka w różnych rozmiarach. Jednym z najczęściej sprzedawanych modeli w sklepie internetowym BiG Meble jest łóżko tapicerowane z materacem 160×200

Podobnie jak inne łóżka tego typu oferowane jest ono w wielu wersjach – nie chodzi tu jedynie o materiał i technikę obicia czy kolorystykę, ale również konstrukcję (łóżka z pojemnikami na pościel albo z półkami) oraz rodzaj materaca. Wybór jednego wzoru podstawowego daje nam więc wiele możliwości w zakresie szczegółowego doboru różnych elementów takiego łóżka. 

Decydując się na zakup w sklepie internetowym BiG Meble, klient ma zapewnione szerokie możliwości w zakresie dostosowania konkretnego modelu łóżka tapicerowanego z materacem do swoich preferencji – co do kolorystyki, twardości materaca, materiału obicia itp. To gwarantuje wybór mebla idealnego do konkretnej sypialni czy np. pokoju młodzieżowego.

Jeden wybór – wiele wariantów

Jakie konkretnie mogą to być warianty? Jest ich sporo – jeśli chodzi o wymiary, oprócz 160×200 cm możemy również wybrać łóżko większe – 180×200 cm – albo mniejsze: 140×200, a nawet 120×200 cm. 

Wybór mamy też w kwestii stelaża łóżka – może być on podwójny albo potrójny. Wszystkie stelaże w ofercie BiG Meble to solidne konstrukcje, bazujące na 28 listwach, wykonane z najlepszego rodzaju drewna mocno klejonego – np. drewna bukowego.

Możemy również zdecydować się na różne materace – o mniejszym lub większym stopniu twardości, sprężynowe albo kieszeniowe. Wreszcie – czeka na nas cała gama tkanin obiciowych – od miękkich, poprzez charakteryzujące się wyrazistym, mocnym splotem, po ekoskórę. Wszystkie mają podwyższoną odporność na uszkodzenia oraz wysoką przepuszczalność powietrza. Paleta dostępnych kolorów zapewnia możliwość wyboru ulubionych barw i odcieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here