Mieszkanie wykończone pod klucz – czy to się opłaca?

0
2415

Większość mieszkań w Polsce sprzedaje się w stanie deweloperskim. Aby zamieszkać w takim lokum, trzeba jeszcze je wykończyć. Nie musimy jednak szukać ekipy albo robić tego samodzielnie – alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty pod klucz.

Coraz więcej deweloperów oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z opcji pod klucz. Polega ona na wykończeniu mieszkania zgodnie z życzeniem klienta – według propozycji dostępnych w katalogu. Wobec tego nie musimy wtedy szukać już ekipy wykończeniowej, ponieważ wszystkim zajmą się eksperci współpracujący z deweloperem.

Wykończenie pod klucz obejmuje głównie kładzenie podłóg, malowanie ścian, wykończenie łazienki z montażem sanitariatów i armatury, montaż drzwi.

Zalety wykończenia mieszkania pod klucz

Istnieje wiele zalet związanych z wykończeniem mieszkania pod klucz. Przede wszystkim to wygoda, ponieważ nie musimy już zajmować się niczym we własnym zakresie. Wybieramy tylko odpowiedni pakiet wykończeniowy i potem wskazujemy w katalogu, co chcemy mieć w swoim mieszkaniu.

Także kolejną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość szybkiego odbioru już wykończonego auta, więc też szybciej się do niego przeprowadzimy. Ceny również nie są bardzo wysokie – możemy skorzystać z oferty już od 450 złotych za metr kwadratowy. Wykończenie mieszkania pod klucz może być również skredytowane, dlatego nie musimy przygotowywać się na jeszcze większe koszty po odbiorze naszego mieszkania, gdy trzeba będzie je wykończyć.

Mieszkanie jak z katalogu

Nie możemy zapominać też o tym, że w przypadku mieszkań wykończonych pod klucz możemy skorzystać z pomocy ekspertów w dziedzinie wykończenia wnętrz. Często w cenie znajdują się już konsultacje z projektantem wnętrz, dlatego może on zaproponować nam różne propozycje wykończenia i przygotować dla nas atrakcyjny projekt.

Zatem wtedy, gdy zależy nam na większym komforcie i chcemy oszczędzać swój czas, warto pomyśleć o wyborze oferty pod klucz. Gdy interesują cię też takie mieszkania Lublin sprzedaż to jedna propozycji, ponieważ dzisiaj oferta pod klucz dostępna jest również w wielu innych miastach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here