Co przedsiębiorcy mogą zyskać na wynajęciu firmy sprzątającej?

0
2278

Jak w codziennym pośpiechu, nadmiarze spraw niecierpiących zwłoki i wiecznym braku czasu pracodawca ma jeszcze zadbać o czystość swojego miejsca pracy i przyjmowania kontrahentów? Odpowiedź jest jedna: najlepiej wynająć firmę sprzątającą. Jakie korzyści może im przynieść to kompleksowe rozwiązanie?

Czyste biuro – klucz do pozytywnego wizerunku firmy

Nie po to wielu przedsiębiorców płaci wysokie koszty za wynajem biura pod prestiżowym adresem, zlokalizowane w centrum miasta – w nowoczesnym biurowcu czy designerskim lofcie – aby popsuć sobie osiągnięty w ten sposób podziw niedoczyszczonym biurem. Każdy myślący przedsiębiorca nie będzie narażał swojej dobrej, ciężko wypracowanej reputacji w branży takimi głupimi niedociągnięciami. Firma sprzątająca (w Gdańsku) może rozwiązać ten problem, a wykwalifikowani pracownicy – zadbać o utrzymanie codziennego porządku w miejscu wykonywania służbowych obowiązków.

Zobacz przykładową firmę, która świadczy usługi porządkowe na terenie trójmiast w Gdańsku. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

W branży sprzątającej często można spotkać się z pracą na czarnym rynku. Choć usługi te bywają trochę tańsze, szczerze odradzamy korzystanie z nich. Po pierwsze, pracownik wykonujący usługi „na czarno” nie płaci podatków. Może się też zdarzyć, że przebywa w Polsce nielegalnie, łamiąc w ten sposób prawo. Po drugie, osoba nieubezpieczona, od której nie są odprowadzane składki zdrowotne, może mieć problem w sytuacji, gdy doszłoby na przykład do wypadku na terenie siedziby przedsiębiorstwa. Wówczas wyszłoby na jaw, że dana osoba jest zatrudniona „na czarno”, a pracodawca miałby nie lada problemy. Skarbówka, Państwowa Inspekcja Pracy… Zdecydowanie lepiej nie ryzykować poważnych sankcji dla zaoszczędzenia kilku złotych miesięcznie. Profesjonalne firmy sprzątające dysponują sprawdzonymi pracownikami, którzy mają doświadczenie w tym, co robią. Zakupują środki dobrej jakości i tylko takie, wobec których mają pewność, że nie zniszczą drewnianych mebli czy tapicerek. Ponadto, dysponują profesjonalnym sprzętem, między innymi wysokiej klasy odkurzaczami wodno-piorącymi, za pomocą których odświeżają wykładziny i tapicerki mebli, uwalniając je od zanieczyszczeń i groźnych dla naszego układu oddechowego roztoczy. Wbudowana funkcja suszenia pozostawia poszczególne elementy wyposażenia biura w doskonałej czystości. Sprzątanie biur i mieszkań w Gdańsku zazwyczaj odbywa się w taki sposób, że przedsiębiorca wynajmujący lokal uzgadnia indywidualnie, w jakich godzinach ekipy sprzątające pojawią się w siedzibie firmy. Zazwyczaj pracownikom można zaufać na tyle, że można im powierzyć klucz do biura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here