Termostat FIBARO – najwyższy poziom nowoczesności i zaawansowania

0
2385

To zdecydowanie najbardziej inteligentna głowica termostatyczna, z którą można zetknąć się w proponowanych rozwiązaniach na skalę rynku światowego. Wyjątkowość tego urządzenia wynika z kilku czynników. Na pierwszym miejscu należy wymienić na pewno innowacyjnie pomyślany algorytm, dający pełen komfort obsługi. Ponadto, sterowanie kolorami stanowi bardzo wygodną i konkretną alternatywę dla sterowania urządzeniami innych producentów. Słowem, wszystko odbywa się tu w prostszy i bardziej zaawansowany sposób. Rewolucyjne rozwiązanie jest tu efektem scalenia ze sobą dwóch elementów. Po pierwsze – są to funkcjonalności podstawowe, które łączą się z zaawansowaną technologicznie nowością w tych urządzeniach.

Zyskujesz pełną kontrolę

Ta głowica termostatyczna sprawi, że szybko będziesz wiedzieć ile czasu jest potrzebne do osiągnięcia pożądanej wartości temperatury. Opierając się o kubaturę pomieszczenia, głowica dokona konkretnych pomiarów. Tym samym, od razu dowiesz się ile czasu jest potrzebne do osiągnięcia temperatury, którą chcesz uzyskać w pomieszczeniu. Odkryjesz też szybko wygodę stosowania naszego systemu sygnalizacji kolorami. Więcej informacji czeka na Ciebie na: https://www.fibaro.com/pl/products/the-heat-controller/. Szybko stanie się dla Ciebie oczywiste, że wybór tego urządzenia będzie wiązał się z bardzo duża swobodą działania

Szerokie spektrum funkcjonalności

Na pewno prostota jest jedną z największych zalet tego urządzenia. Jednocześnie absolutnie nie oznacza to, że mamy do czynienia z wąskim wachlarzem funkcji. Przeciwnie – postawiliśmy na prostotę w ujęciu nowoczesnym, gdzie proces sterowania ogrzewaniem przedstawia niezwykle wysoką skuteczność. Pojedyncze urządzenie sterujące FIBARO zostało zastąpione całym systemem głowic. Możesz je swobodnie zainstalować przy dowolnie określonej liczbie grzejników. Czyli – zarządzasz swobodnie – w każdym miejscu i czasie, kiedy tylko chcesz. A do wyboru masz nie tylko sterowanie manualne. Możesz to również robić zdalnie czy głosowo. Dodatkowym atutem jest też dedykowana aplikacja.

Nowoczesny termostat sterowany telefonem

Chcesz, by temperatura w Twoim domu była dokładnie taka jak sobie życzysz? Umożliwi Ci to sterowanie systemem z poziomu telefonu. Ważnym elementem jest tutaj także funkcja geolokalizacji. Głowica FIBARO „wyczuje”, że zbliżasz się do miejsca zamieszkania. W najlepszym momencie zwiększy temperaturę w taki sposób, aby przed Twoim powrotem warunki były wprost doskonałe. Funkcja ta idealnie będzie zdawała egzamin w wielu okolicznościach. Dłuższy pobyt w pracy, korki w drodze powrotnej czy weekendowy wyjazd z dala od domu. Zachowujesz pełną kontrolę.

Poznaj resztę funkcjonalności, które sprawiają, że nasz termostat jest tak nowoczesnym i zaawansowanym produktem. To zupełnie nowy wymiar ciepła, który pozwoli Ci odkryć bardzo szeroki i zróżnicowany wachlarz korzyści. Przekonaj się, sprawdź to z bliska i postaw na nowy wymiar ciepła w swoim domu: https://www.fibaro.com/pl/products/the-heat-controller/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here