Parawan nawannowy jako alternatywa dla kabiny prysznicowej

0
296
Parawan nawannowy

Czy wanna może pełnić funkcję kabiny prysznicowej? Jak najbardziej – wystarczy dopasować do niej odpowiedni parawan nawannowy! Dzięki niemu skutecznie zabezpieczysz podłogi przed zalaniem, oddając się przyjemności kąpieli. Aby dobrze sprawdzał się w swojej funkcji, należy jak najlepiej dopasować go do parametrów wanny. Poznaj więcej szczegółów!

Parawany nawannowe – jak dobrać do wanny?

Producenci parawanów nawannowych starają się sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego szeroki wybór obejmuje modele dedykowane najróżniejszym wannom. Możesz zdecydować się na osłonę dostosowaną do konkretnego rodzaju wanny, ale w sprzedaży dostępne są również produkty uniwersalne. Zwróć uwagę na rodzaj mocowania. Wiele uniwersalnych modeli z powodzeniem można przymocować po dowolnej stronie wanny. Bardzo ważne jest, aby parawan stanowił skuteczną osłonę przed wodą, dlatego przytwierdzenie go w konkretnym miejscu nie może być przypadkowe. Odpowiednio dopasowany model sprawi, że Twoja wanna szybko stanie się niczym funkcjonalna kabina prysznicowa.

Parawany nawannowe o dodatkowych właściwościach

Wysokiej jakości parawany nawannowe swoją konstrukcją przypominają ścianki kabiny prysznicowej. Warto podkreślić, że w wielu modelach producent zadbał o dodatkowe właściwości. Możesz zdecydować się na przykład na parawan ze specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie, która przeciwdziała powstawaniu nieestetycznych smug. W wybranych modelach stosuje się także polimerową powłokę, aby brud nie przywierał do szklanej powierzchni. Nowoczesne parawany czyści się tak, jak szyby kabiny prysznicowej. Zazwyczaj są one produkowane ze szkła hartowanego, które gwarantuje idealną szczelność i wytrzymałość. Pod względem estetycznym stanowią zatem doskonałą alternatywą dla tradycyjnej kabiny. Warto przy tym dodać, że wiele z nich to modele składane – w razie potrzeby z łatwością można je złożyć. Jeśli zatem marzy Ci się kabina prysznicowa, nie musisz remontować całej łazienki – wystarczy zastosować parawan, aby Twoja wanna zyskała nową funkcję.

Szeroki wybór wysokiej jakości parawanów nawannowych czeka na Ciebie w sklepie https://arenalazienek.pl/pl/c/Parawany-nawannowe/173. Zapoznaj się z najnowszymi propozycjami renomowanych producentów, takich jak Roca, Ravak czy Sanswiss Solino. W ofercie znajdziesz parawany wyróżniające się eleganckimi profilami, na przykład o chromowanym wykończeniu. Zwróć także uwagę na jakość zastosowanego szkła, w tym szybki o specjalnych powłokach ułatwiających czyszczenie. Zamów dla siebie idealny parawan i zmień swoją wannę w kabinę prysznicową!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here