Beton dekoracyjny jako ciekawy element przy aranżacji domów

0
2862
Beton dekoracyjny jako ciekawy element przy aranżacji domów

Budujesz dom lub zmieniasz wystój wnętrz? Bądź nowoczesny, skorzystaj z betonu dekoracyjnego. W dzisiejszych czasach beton nie tylko wykorzystuje się do budowania domów. Robi on furorę w prywatnych posiadłościach lub mieszkaniach.

Może być ciekawą opcją, aby udekorować pokój, zmienić wygląd ściany zewnętrznej (należy zwrócić uwagę, aby był wodoszczelny) lub podjazd garażowy. Beton dekoracyjny jest to idealny produkt dla ludzi, którzy cenią sobie oryginalność i marzą o budynku o unikalnym kształcie. Beton dekoracyjny to produkt, którego układanie jest lekkie i nie wymaga wibracji. Może być gładką powierzchnią lub z widoczną strukturą na ścianie lub podłodze. Jest trwały i nie nasiąka, dlatego podłogę można myć. Stosuje się go również do filarów, belek, płyt i paneli. Beton dekoracyjny dobrze komponuje się z drewnem, szkłem lub metalem, nadając modny i artystyczny efekt. 

Który kolor betonu dekoracyjnego wybierzesz?

Najczęściej ludzie wybierają beton dekoracyjny w odcieniu bieli, szarości lub beżu, jednak zdarzają się osoby, dla których te kolory są nudne i oczekują czegoś więcej. Jasne kolory nadają wnętrzu bardziej surowy charakter, dlatego warto ocieplić pomieszczenie. Producenci zadbali o każdego klienta z różnymi upodobaniami. Betony dekoracyjne są to betony barwione, dzięki czemu możemy zdobyć dużo kolorów i odcieni. Architekci przy użyciu palet mogą zmienić klasyczne szarości na wybrany kolor. Mimo, że beton dekoracyjny jest barwiony to i tak zachowuje swoje wartości.

Beton dekoracyjny jako nawierzchnia betonowa

Nawierzchnie betonowe stanowią idealny zamiennik kostki brukowej lub granitowej, ale co ważne- dobrze się z nimi komponuje oraz jest bardzo wytrzymały. Należy podkreślić, że nawierzchnie betonowe charakteryzują niskie koszty eksplantacji. Odsłonięte kruszywo zapewnia dobrą przyczepność. Nawierzchnie betonowe z eksponowanym kruszywem idealnie aranżują się z zielenią i budynkami. Kamienie, jako powierzchnie betonowe, można wykorzystać na parkingach, podjazdach garażowych, ścieżkach rowerowych lub jako elementy małej architektury. Więcej informacji zamieszczonych jest na stronie: http://www.cemex.pl/deco-stone.aspx.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here