Wyposażenie laboratorium – szafy kartotekowe

0
2122

Laboratorium medyczne jak najbardziej jest zaliczane w poczet placówek medycznych. Zazwyczaj każdego dnia wykonuje się w nim szereg różnych badań. Tym samym ważnym elementem jest tutaj nie tylko posiadanie odpowiedniego sprzętu do wykonywania owych badań. Niezbędnym wyposażeniem tychże placówek jest sprzęt, który pozwoli przechowywać wyniki badań oraz inną dokumentację medyczną. Tutaj muszą być spełnione określone warunki. Nie można tejże dokumentacji medycznej przechowywać w jakimkolwiek miejscu. Do tego celu należy użyć specjalnych mebli, szaf kartotekowych, szaf ze specjalnymi szufladami.

Specjalnego przeznaczenia szafy

Szafy medyczne to produkt, który służy do przechowywania różnych medykamentów, narzędzi jak również dokumentacji. W odniesieniu do tych ostatnich, meblami właściwymi są specjalne szafy do przechowywania dokumentacji medycznej. Odnośnie laboratoriów medycznych, bardziej od typowych szaf kartotekowych, przydadzą się szafy na przechowywanie innego formatu dokumentacji.

Sprawdzony producent

Na rynku mamy wielu różnych producentów mebli medycznych. My zwracamy uwagę na to, co oferuje firma Gaudia. To, co cechuje te meble medyczne, to na pewno:

  • solidność wykonania,
  • wytrzymałość,
  • różnorodność oferty, co przekłada się na możliwość zakupu szafy, szafki w dowolnym wymiarze i z dowolną ilością szuflad,
  • różnorodność kolorów.

Szafy te cieszą się bardzo dużym powodzeniem, cechują się bardzo wysoką jakością użytkową.

Indywidualne podejście

W ofercie firmy mamy dostępnych bardzo wiele szaf na dokumentację medyczną. Można mówić o standardowych wymiarach. Poza tym również można mówić o różnorodnej ilości szuflad, a poza tym o różnej wielkości tychże szuflad. Jednakże jeśli dany klient sobie życzy, firma wykona szafki medyczne w takich wymiarach, jakie będą konieczne i z taką ilością szuflad, jakie jest zapotrzebowanie. Wszystkie szafki są wykonane z solidnego materiały, z blachy o odpowiedniej grubości i są malowane proszkowo. To powoduje, że mamy do czynienia z pełną ochroną przed korozją. Tym samym owe szafy mogą służyć w danej placówce medycznej, w danym laboratorium przez wiele lat. Wskazując na bezpieczeństwo przechowywania dokumentacji medycznej, nie można pominąć kilku znaczących faktów. Szafy te są stabilne.

Szuflady w poszczególnych szafach posiadają specjalne blokady, dzięki którym otworzyć się w jednym czasie może tylko jedna z szuflad. Poza tym każda szuflada ma blokadę przed jej wypadnięciem, przed nadmiernym wysunięciem. W ten sposób mamy zapewnione bezpieczeństwo personelu, który obsługuje tę dokumentację medyczną. Zaglądając na stronę https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-kartotekowe/szafy-do-kopert-format-b5-dokumenty-medyczne można poznać więcej szczegółów na ten temat. Jedno jest pewne. Mamy tutaj do czynienia z jedną z najlepszych ofert rynkowych w tym względzie. Na potwierdzenie tego warto zauważyć, że z oferty tej firmy korzysta bardzo wiele placówek. Opinie na tenże temat są wyłącznie bardzo pozytywne i jest ich bardzo wiele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here