Wymarzona kabina prysznicowa

0
2214
prysznic

Często wracając do domu z pracy jesteśmy bardzo zmęczeni. Każdy pragnie gorącej kąpieli i odrobinę relaksu. Rewelacyjnym sposobem jest wzięcie prysznica, lecz jaką odpowiednią dla nas kabinę zakupić? Jaką wybrać? Która będzie się dobrze sprawdzała?

Myślę, że świetne są kabiny swiss. Szkło zawarte w kabinie, które zabezpieczone jest specjalną powłoką AQUAPERLE daje możliwość chronienia tego szkła przed różnego rodzaju zaciekami wodnymi czy kamieniami. Powłoka ma na celu, aby woda spływała po powierzchni szkła, tylko i wyłącznie w postaci pojedynczych kropli. Sposób ten zmniejsza możliwość osadzania się zanieczyszczeń i brudu. Dzięki skutecznej powłoce mamy możliwość ułatwienia sobie pielęgnacji kabiny. Takie szkło czyścić można zwykłym płynem do mycia szyb, dzięki czemu cieszyć się nią możemy przez długie lata. Pamiętajmy! Tylko dbanie pozwala na zachowanie przezroczystości szkła.

Oferty zamieszczone na swissliniger.pl wzbudzają ogromne zainteresowanie i zachwyt. Firma ta istnieje na rynku aż od 2001 roku. Nigdy nie zawodzi, asortyment jest sukcesywnie poszerzany. Swissliniger.pl jest najbardziej popularnym i znanym producentem najwyższych jakościowo artykułów łazienkowych. Od 2001 roku zyskuje coraz więcej klientów i dalej szybko się rozwija . W ich ofercie znajduje się szeroka gama produktów o wysokiej użyteczności, nadających się do pomieszczeń wielkich jak i mniejszych. Uważam, że najlepszym produktem często polecanym jest kabina prysznicowa, właśnie pokryta powłoką. Na stronie producenta wybieracie kształt i wzór swojej wymarzonej kabiny. W ofercie jest wiele rodzajów kabin, między innymi:

-kabina pięciokątna ,uchylna (linigerG350)
-kabina podwójna, przesuwana (linigerG100 ECO)
-kabina uchylna ,podwójna ( linigerDV9000D)
-kabina półokrągła,podwójna uchylna (linigerG500D)
-kabina półokrągła, uchylna (linigerG400)
-kabina półokrągła”U”, uchylna (linigerG200)
-kabina uchylna”U” 3-ścienna (linigerDV20P)
-kabina uchylna z elementami stałymi (linigerS600)

Jest ich jeszcze więcej. Serdecznie zapraszam na stronę Swissliniger.pl. Znajdź swoją wymarzoną kabinę i ciesz się odpoczynkiem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here