Niecodzienne steampunkowe wnętrze restauracji

0
2289
enzo muratore

Myślisz, że w pomysłach dzisiejszych dekoratorów wnętrz już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Jeśli tak, musisz koniecznie zobaczyć projekt restauracji Enzo Muratore w Lublinie. Jest to przykład absolutnie nieszablonowego pomysłu na to, jak przyciągnąć potencjalnych klientów. Wśród nich poza amatorami pysznego jedzenia na pewno nie zabraknie również miłośników przeszłości, a nawet sztuki.

Po takim wprowadzeniu pewnie zastanawiasz się, cóż takiego w wystroju lokalu może sprawić, że ludzie będą go odwiedzać dla samych wrażeń wizualnych? Odpowiedzią jest aranżacja restauracji w stylu steampunk, która absolutnie zapiera dech w piersiach. Smakosze będą się w niej mogli poczuć jak w jednej z pracowni lub fabryk z przeszłości, w których rodziła się rewolucja przemysłowa. Surowe, nieotynkowane ściany, wielkie zębate koła trudnych do nazwania maszyn, modele sterowców. A przy tym zadziwiająca harmonia w tym pozornym chaosie. To wszystko składa się na efekt przyprawiający o zawrót głowy.

Nie sposób jednak opisać tych wrażeń nawet najbarwniejszymi słowami. Warto zobaczyć przedsmak tej realizacji wchodząc na stronę http://ferensdesign.pl/interior/lokale-uzytkowe/. Gdy zobaczysz te zdjęcia, nie sprawdzaj czy przypadkiem nie pomyliłeś się klikając w nieodpowiedni link. Tak, to jest restauracja. Gdy przyjrzysz się bliżej, zobaczysz gustowne okrągłe stoliki, stylowe kanapy, bar i wszystko co jest potrzebne, aby można było nazwać lokal restauracją.

enzo

Już samo zerknięcie na zdjęcia przyprawia o mały zawrót głowy. Wybierając się tam na posiłek, warto wcześniej przemyśleć jaką potrawę masz ochotę zjeść.Na miejscu bowiem możesz być zbyt zaaferowany podziwianiem pięknych i dopracowanych detali wnętrza.

muratore

Podsumowując, jeśli jesteś znudzony lokalami, których wnętrza wyglądają jak kalka kalki, lub po prostu wrażenia smakowe lubisz łączyć z niecodziennymi doznaniami estetycznymi, to przebywając w Lublinie koniecznie musisz odwiedzić restaurację Enzo Muratore. Ta wizyta będzie jak odwiedzenie galerii sztuki, muzeum i restauracji w jednym.

Inne projekty Joanny Ferens można zobaczyć na stronie internetowej http://ferensdesign.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here