Serwetki papierowe – jak wybrać je na wesele

0
2066

Szukając odpowiedniego asortymentu weselnego, czasem możemy kompletnie stracić rachubę czasu. Często planujemy wszystko w taki sposób, że realizacja tych wymagań jest niemal niemożliwa lub niezwykle droga. Mało kto jest w stanie mierzyć odpowiednio siły na zamiary, ponieważ w innym wypadku budżet weselny może nie wytrzymać nawet podstawowych czynności. Czasem dochodzi do tego, że chociaż planujecie wydać niewielką ilość pieniędzy na dodatki, np. serwetki papierowe, to potrafią one pochłonąć bardzo dużą część środków, które chcecie przeznaczyć na ogólną organizację.

Warto więc zastanowić się w pierwszej kolejności nad największymi wydatkami, do których należą przykładowo wynajem sali weselnej lub zaangażowanie zespołu, catering i stroje Państwa Młodych. Następnie warto przejść do tych teoretycznie mniejszych, czyli serwetki papierowe i ozdoby na stół. My dziś chętnie zajmiemy się tą grupą, która w praktyce także potrafi dopiec i często trzeba szukać dodatkowych środków na organizacje lub zamienników, które będą w dużo bardziej atrakcyjnej cenie.

Jednokolorowe serwetki papierowe, czy zdobione?

To chyba największy dylemat, ponieważ zdobienia zawsze wyglądają przyjemnie i dodają w pewien sposób smaczku, jednak ich produkcja także jest dużo droższa, dlatego finalna cena może okazać się dość bolesna dla inwestorów. Większość nowożeńców decyduje się na jednokolorowe serwetki papierowe i niekoniecznie wybierają oni najtańszą alternatywę.

Warto wziąć pod uwagę, że obecnie najpopularniejszym trendem na rynku jest minimalizm. Pozwala on osiągnąć elegancję i luksus bez przepychu, który coraz częściej utożsamiany jest z brakiem gustu. My jednak nie chcemy mówić, co jest ładne, a czego lepiej unikać, ponieważ nam zależy na tym, by każdy znalazł swój produkt, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Pamiętajcie, że wesele to noc nowożeńców i wszystko musi być tak, jak im się tego podoba, gdyż ich święto – nie przejmujcie się tym, że coś obecnie nie należy do modnych rozwiązań, jeśli po prostu się Wam to podoba!

Spersonalizowane serwetki papierowe

W dużych sklepach i firmach zajmujących się organizacją wesel, często można znaleźć wyposażenie, które zapewni personalizację wyposażenia. Oznacza to, że będą oni mogli wydrukować Wasze pomysły na serwetkach, co z pewnością spodoba się gościom. Może być to niemal wszystko – od zwykłych wzorów i haseł, które będą kojarzyć się Wam z Waszą rodziną, do pozdrowień. Jeśli Wasz budżet jest wystarczająco duży, możecie stworzyć serwetki papierowe dla każdego z osobna, dedykując mu miłe słowo lub wspomnienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here