Podłoga najwyższej klasy w Twojej firmie

0
1494
Podłoga najwyższej klasy w Twojej firmie

Urządzasz siedzibę swojej firmy i rozglądasz się za praktyczną i dobrej jakości wykładziną? Planujesz remont i chcesz wymienić obecne podłogi na coś bardziej komfortowego i lepiej się prezentującego? A może szukasz praktycznej wycieraczki pod drzwi? Warto zapoznać się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz interesujące rozwiązania.

Czystość i elegancja w biurze

Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, nie tylko w momencie poznawania nowych osób, ma znaczenie również wtedy, kiedy pojawiasz się w nowym miejscu. Kiedy odwiedzasz siedzibę firmy i widzisz biuro z zaniedbaną, brudną podłogą, pełną dziur i uszkodzeń, nie czujesz się w takim miejscu bezpiecznie ani komfortowo i od razu maleje Twoja chęć na pozostawienie w nim większej sumy pieniędzy. Jeśli ktoś nie dba o swoją przestrzeń pracowniczą, jaką masz pewność, że zadba o Twoje pieniądze i dostarczy ci najwyższej jakości produkt? Żeby nie odstraszać potencjalnych klientów i nie naruszać zaufania tych obecnych, zadbaj o to, żeby siedziba Twojej firmy prezentowała się jako miejsce czyste, uporządkowane, w którym wszystko ma swoje miejsce. Żeby taki efekt osiągnąć, musisz sięgnąć nie tylko po różne sposoby segregacji dokumentów, ale też o wygląd pomieszczeń pracowniczych i biura. Zamiast bałaganu na biurkach pracowników, zaprezentuj swoją firmę jako nowoczesną, poukładaną, w pełni kompetentną, żeby zajmować się sprawami klienta, niezależnie od tego, z jakim problemem zjawia się u Ciebie lub u Twoich pracowników.

Jak tworzyć przestrzeń w siedzibie firmy przyjazną dla klientów?

Zadbaj o dobre wrażenie już na starcie. Czy przed siedzibą firmy znajduje się szyld, wyraźnie informujący, że to tutaj prowadzone są interesy? Czy klientom łatwo jest firmę zlokalizować? Czy wygląd lokalu zachęci ich do częstszego odwiedzania go? Czy wchodzący do niego interesanci będą się czuć bezpiecznie i zostaną na dłużej? Żeby do tego doprowadzić, musisz zadbać przede wszystkim o organizację przestrzeni. Małe pomieszczenia, a także takie z niewielką ilością okien, możesz rozjaśnić i optycznie powiększyć jasnymi kolorami ścian. W przypadku dużych pomieszczeń możesz zaszaleć ciemniejszymi odcieniami, zwłaszcza jeśli tego typu kolory występują w logo firmy, nie obawiaj się też umieścić na ścianie nazwy firmy. Nie bez znaczenia jest podłoga, jaką zdecydujesz się biuro wyłożyć. Wybór, czy będzie to wykładzina PCV imitująca drewno, czy panele, płyty dywanowe lub jeszcze coś innego, uzależnij to od profilu działalności swojej firmy. Bardziej techniczne branże i wnętrza magazynów wymagają gładkiej, łatwej przy czyszczeniu i bardzo wytrzymałej powierzchni. W szpitalach, halach produkcyjnych i innych miejscach, w których bardzo ważne jest zachowanie sterylności, zastosuj maty antybakteryjne. Z kolei dywany stworzą bardziej przytulną atmosferę, idealną do biur, w których pracownicy mają spory kontakt z klientami. Dywany, chociaż wygodne, mimo posiadanych przy wejściu wycieraczek, mogą okazać się bardzo trudne do utrzymania w czystości. Wiesz już, czego potrzebuje Twoja firma? W takim razie na stronie aximo.pl wybierz idealną posadzkę. Nie zapomnij sprawdzić również szerokiego wyboru wycieraczek, które możesz umiejscowić w pobliżu wejścia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here