Czy wiesz, że uchwyty meblowe mogą całkowicie odmienić wygląd Twoich szafek?

0
942
uchwyty meblowe

Czasami naprawdę nie trzeba wielkich rewolucji remontowych, żeby wprowadzić do wnętrza domu trochę świeżego powiewu. Niewielkie akcenty mają ogromne znaczenie. Tak jest w przypadku uchwytów meblowych. Zmieniają one nie tylko wygląd szafek, ale także całego pomieszczenia. I co ważne, do takiej metamorfozy nie potrzebujemy fachowców. Sami możemy zamówić i zamontować wybrany produkt.

Wyjątkowy sklep z uchwytami

Sklep Skandynawskie Uchwyty należy do tych sprzedawców internetowych, których oferta wywołuje zachwyt. Chyba żadnym z popularnych marketów budowlanych nie ma takiego wyboru uchwytów meblowych. A firma ciągle się rozwija i uzupełnia ofertę. Ten sklep z uchwytami to nie tylko zbiór wyrobów przeznaczonych do sprzedaży. To cała gama inspiracji z zakresu wystroju wnętrz. Uwagę zwracają pięknie wykonane zdjęcia.

Sprzedawane wyroby charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością. Ekipa sklepu współpracuje z architektami i najlepszymi na świecie producentami uchwytów. W sprzedaży są zarówno projekty autorskie, jak i również uchwyty takich marek jak: Buster Punch, Open & Hide, BB Sweden, Furnipart Dania, Plankton, Viefe, Beslag Design, Lagerform, Linfalk.

Wybierając produkty z tej oferty, mamy pewność, że nabywamy małe dzieła sztuki. W ofercie są uchwyty pasujące do różnych stylów wnętrz oraz rodzajów pomieszczeń. Bez problemu dobierzemy tu uchwyty do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, skandynawskim, retro, glamour. W asortymencie są produkty do mebli kuchennych, łazienkowych, salonowych, sypialnianych, czy dziecięcych. Nie ma przeszkód, aby zakupić uchwyty do mebli biurowych i gabinetowych.

Jakie rodzaje uchwytów znajdują się w ofercie?

W katalogu produktów znajdują się następujące rodzaje uchwytów meblowych:

 • gałki,
 • kołatki,
 • uchwyty podłużne,
 • uchwyty dla dzieci,
 • uchwyty T-Bar,
 • uchwyty L-Bar,
 • uchwyty jednopunktowe,
 • uchwyty dwupunktowe,
 • uchwyty wielopunktowe,
 • uchwyty krawędziowe,
 • uchwyty muszlowe,
 • uchwyty wpuszczane,
 • uchwyty krótkie.

Jednak produkty te można rozróżnić nie tylko ze względu na ich zastosowanie. Ważnym kryterium jest także materiał, z którego je wykonano. Można zatem wymienić uchwyty: drewniane, aluminiowe, mosiężne, stalowe, skórzane, chromowane, żeliwne, ceramiczne, porcelanowe, szklane, z gumy, z tworzywa sztucznego, z betonu i kamienia lub z cynku. W kwestii wyboru pozostaje także kolorystyka asortymentu oraz stopień połysku lub matu. W ofercie dostępne są modele czarne, złote, srebrne, kolorowe, białe, szare, niebieskie oraz różowe.

Czy to prawda, że niektóre z nich mają działania antybakteryjne?

Potrzeby w zakresie higieny nabrały w ostatnim czasie ogromnego znaczenia. Coraz bardziej zwracamy uwagę na to, aby jak najlepiej zabezpieczyć się przed wszelkimi wirusami. Jako że uchwyty są elementami, które są dotykane nie tylko przez nas, ale także przez inne osoby, mogą stanowić nośnik różnego rodzaju zarazków.

Troska o jałowość uchwytów jest szczególnie ważna w pomieszczeniach takich jak łazienka oraz w lokalach użytkowych. Naturalnymi materiałami przeciwdrobnoustrojowymi są miedź i jej stopy (m.in. mosiądz, brązy). Posiadają one właściwości niszczące różnego rodzaju mikroorganizmy. Dlatego do mebli, które znajdują się w lokalach ogólnodostępnych, warto stosować uchwyty miedziane lub mosiężne. Na stronie internetowej SkandynawskieUchwyty.pl znaleźć można szereg ciekawych informacji w zakresie zabezpieczenia domu przed mikroorganizmami.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here