Zabezpiecz dom przed owadami

0
1701
Zabezpiecz dom przed owadami

Za oknem coraz cieplej, a to znak, że nieuchronnie zbliża się lato. Piękna pogoda, wysokie temperatury i…wszechobecne komary, muchy i inne owady – to cechy charakterystyczne typowego polskiego lata. Aby zapewnić sobie komfort w domu, szczególnie w nocy, polegający na spokojnym otwarciu okien bez ryzyka, że rano obudzimy się pokryci bąblami po ukąszeniach, warto zainwestować w profesjonalne moskitiery.

Letnie wieczory i noce zazwyczaj charakteryzują się wysokimi temperaturami, dzięki czemu większość z nas uchyla okna, drzwi tarasowe i inne otwory okienne domu lub mieszkania, aby przyjemny klimat roztaczał się w całym domu. Aby jednak ten klimat zapewniał nam pełen komfort, warto pomyśleć również o moskitierach, które nie wpuszczą do naszego domu niepożądanych gości w postaci komarów, czy też much. Sklep internetowy rolety24.net oferuje bogaty wybór moskitier.

Jaką moskitierę wybrać?

Moskitiera to efektywne rozwiązanie do montażu na oknach mieszkania lub domu, które skutecznie zabezpiecza wnętrze przed niechcianymi insektami. Dzięki posiadaniu moskitiery, w okresie wiosenno – letnim możemy spokojnie otwierać okno wieczorem, podwyższając tym samym komfort naszego snu i nie martwiąc się jednocześnie o niepożądane skutki takiej decyzji w postaci ukąszeń i swędzących bąbli po komarach. 

W sklepie rolety24.net dostępny jest szeroki wybór moskitier. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych jest moskitiera okienna ramkowa. Modele oferowane przez sklep charakteryzują się łatwym montażem, oraz łatwością utrzymania w czystości. Tego typu moskitiery zapewniają również niezwykle estetyczny wygląd, nie niszcząc w trakcie eksploatacji ram okiennych oraz framug. 

Sklep rolety24.pl oferuje modele, których ramy stworzone są jako imitacja drewna, a także rozwiązania z metalowym, ciemnobrązowym i stalowym kolorem ram. Ponadto sklep w swoim katalogu posiada również moskitiery dla okien o nietypowych rozmiarach, wykonując zamówienia pod konkretny wymiar. 

Pozostały asortyment “okienny”

Sklep rolety24.pl oferuje szeroki wybór akcesoriów do aranżacji, zabezpieczenia okien i wejść tarasowych. Oprócz moskitier, w sklepie znajdziemy także bogatą ofertę rolet okiennych oraz plisy okienne. Ten drugi typ rolet, cieszy się w ostatnim czasie coraz większą popularnością – wszystko to za sprawą niezwykłej funkcjonalności i praktycznych zastosowań plisów. Tego typu rolety pozwalają na zasłonięcie tylko wybranej części okna, znakomicie więc mogą spełniać rolę kuchennych “zazdrosek”. 

Ponadto są wykonane z odpornego na zabrudzenia materiału, a ich łatwy demontaż pozwala na szybkie i skuteczne ich czyszczenie. Sklep rolety24.net to kompleksowe rozwiązania dla okien w mieszkaniu lub domu, w którym nie tylko zaaranżujemy nasze ona od wewnątrz, ale również zabezpieczymy je od zewnątrz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here