Z myślą o właścicielach obiektów

0
2925

Falo Nieruchomości to firma składająca się z profesjonalistów. Do naszych obowiązków należy zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu. Już od 10 lat świadczymy nasze usługi, dzięki czemu możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu obsługi nieruchomościami. Jesteś właścicielem mieszkania, kamienicy, bądź innego obiektu? Falo Nieruchomości zajmie się pełną dokumentacją, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Priorytety

Być właścicielem jakiegoś obiektu to nie wszystko. Znacznie trudniejsze jest zarządzanie nieruchomościami. Poznań jest miastem, w którym mieści się siedziba Falo Nieruchomości, oferująca profesjonalne zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną i odpowiedzialną kadrę z różnych dziedzin. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że usługi świadczone są na jak najwyższym poziomie. Zadowolenie Klienta to dla nas cel priorytetowy.

Nasza oferta

Administracja nieruchomościami w Poznaniu obejmuje szereg dyscyplin. Przede wszystkim oferujemy doradztwo prawne w zakresie zarządzania obiektami. Prowadzimy profesjonalną księgowość na podstawie sprawozdań i formularzy rozliczeniowych, które uzgadniamy osobiście z każdym Klientem. Współpracujemy z najlepszymi firmami odpowiedzialnymi za renowacje budynków – to szczególnie istotne w przypadku współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, a także jeśli chodzi o zarządzanie kamienicami w Poznaniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tego typu obiekty często wymagają modernizacji czy konserwacji. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że Klienci potrzebują naszej pomocy o różnych porad dnia i nocy, dlatego pogotowie techniczne Falo Nieruchomości działa przez całą dobę.

Administracja

Osobą, która zajmuje się zarządzaniem jest administrator nieruchomości. W Poznaniu taką funkcję pełnią fachowcy z Falo Nieruchomości. To właśnie im można powierzyć wszystkie obowiązki związane z posiadaniem danych obiektów. Doskonale wiemy o tym, że nie każdy z właścicieli potrafi rzetelnie prowadzić dokumentację lub wie, na czym polega zarządzanie nieruchomościami. W Poznaniu tę rolę może przejąć administrator zatrudniony w Falo Nieruchomości. Możemy zagwarantować fachową obsługę opartą na wiedzy zdobywanej podczas wieloletniej działalności.

Odpowiedzialność i gwarancja

Nasza firma współpracuje z osobami prywatnymi, wspólnotami mieszkaniowymi, właścicielami kamienic, nieruchomości komercyjnych czy indywidualnych lokali. Nasze bogate doświadczenie uprawnia również do administrowania magazynami, biurami, obiektami produkcyjnymi czy instytucjami państwowymi. Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu to gwarancja, że administracja będzie rzetelnie prowadzona. Odpowiedzialność naszych pracowników sprawia, że zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu przez Falo Nieruchomości to pewność, że powierzone obowiązki znajdują się w odpowiednich rękach.

Opracowano we współpracy z Falo Nieruchomości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here