Jak wybrać perfumy?

0
2090
Jak wybrać perfumy

Można się spierać na temat tego, czy kupić prezent mężczyźnie jest łatwiej niż trudniej niż kobiecie. Na pewno panowie są dużo mniej wybredni, na przykład jeśli chodzi o kosmetyki, łatwiej więc można trafić w ich gust ani nie trzeba obawiać się, że poczują się jakimś prezentem urażeni. Jednocześnie jednak mężczyźni zwykle potrzebują niewielu przedmiotów, dlatego często nie wiadomo, co im podarować, zwłaszcza gdy ma to być coś, co naprawdę się przyda, a nie będzie leżeć zapomniane upchnięte gdzieś na półce.

Na pewno dobrym wyborem będą perfumy, tych bowiem nigdy nie ma się za wiele. Wystarczają też na długi czas i mają bardzo długi termin przydatności do użycia, nawet więc gdy nie są użytkowane stale, nic się nie dzieje. Często jednak panie nie wiedzą, jakie perfumy kupić mężczyźnie. Na szczęście panowie są dużo mniej wymagający, a przy tym męskie zapachy są do siebie dość zbliżone. Bardzo rzadko można spotkać się z perfumami męskimi, które są męczące i których wobec temu obdarowany nimi mężczyzna nie mógłby używać. Wobec tego nuty zapachowe nie mają tak wielkiego znaczenia, choć oczywiście warto zorientować się, czy przyszły użytkownik woli cięższe, czy lżejsze zapachy, orzeźwiające, czy może głębokie. Poza tym na pewno warto postawić na perfumy męskie z wyższej półki.

Kupowanie zapachów na przykład na bazarze nie ma żadnego sensu, gdyż w najlepszym razie ulotnią się po kilkudziesięciu minutach, a w najgorszym – ujawnią fatalny zapach – od razu albo po jakimś czasie od zaaplikowania na skórę. Gdy zatem chce się podarować męskie perfumy, które będą zachwycać swoim zapachem i imponować trwałością, najlepiej będzie postawić na lepszy produkt. Wspaniale byłoby kupić zapach znanego domu mody, który nie pozostawia wątpliwości co do swojej jakości, a także może służyć nawet przez kilka lat. Jednak jeśli ktoś nie może sobie na to pozwolić, dobrym wyborem będą też męskie zapachy z drogerii za kilkadziesiąt złotych, na przykład sygnowane przez znane osobistości – piłkarzy czy aktorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here