Dlaczego warto zainstalować wentylator Healthbox 3.0®?

0
1402
Dlaczego warto zainstalować wentylator Healthbox 3.0®

Bez wątpienia powietrze jest nam niezbędne do życia, a jego wysoka jakość wpływa pozytywnie na nasze zdrowie czy choćby samopoczucie. Niestety temat smogu i pogarszającego się wiąż stanu powietrza, powraca do nas jak bumerang. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym wiele mówi się, o skutkach jego złej jakości. Choć na zewnątrz ciężej zmienić jego jakość pojedynczej osobie, tak z łatwością można zmienić je w swoim domu. Z pomocą mogą przyjść odpowiednie urządzenia, takie jak wentylacja Healthbox 3.0.

Co to jest wentylacja Healthbox 3.0?

Inteligentny wentylator zbiorczy Healthbox wentyluje powietrze zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Przez całą dobę, za pomocą specjalnych czujników CO2, wilgotności, czy LZO (Lotnych Związków Organicznych), monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniach. Może zapewniać jego odpowiedni poziom wilgotności i czystości aż w 11 pokojach. Kompaktowa obudowa, cichy oraz energooszczędny silnik nie tylko nie zabiera dużo miejsca, ale także nie zakłóca spokoju i dba o  środowisko oraz portfel użytkownika.

Jak wygląda instalacja?

Montaż Healthbox 3.0 nie jest skomplikowany. Specjalna, kompatybilna z urządzeniem aplikacja ułatwi zarówno instalację, jak i regulację poszczególnych parametrów. Wszystkie dane na ich temat, takie jak ustawienie wydatku powietrza, czy spadek ciśnienia, z wizualizowane zostały w specjalnym planie, co znacznie ułatwi użytkowanie i zapewni jego komfort.

Czy obsługa wentylatora jest skomplikowana?

Healthbox 3.0 idzie z duchem czasu, dlatego też, aby zapewnić jak najwyższy komfort użytkowania, urządzenie sterowane jest za pomocą specjalnej aplikacji. Dzięki niej, użytkownicy, za pomocą różnych teł mogą dowiedzieć się o jakości powietrza w danym pomieszczeniu. Dodatkowo można sprawdzić w jakich sytuacjach zwiększa się poziom wentylacji, co można również kontrolować za pomocą specjalnych dzienników informujących o stanie CO2, wilgotności czy LZO. Dodatkowym walorem jest możliwość dobierania odpowiednich profilów do danych pomieszczeń. Przykładowo, w pokoju dziecięcym doskonale sprawdzi się profil „intensywny”, który zapewnia szybsze usuwanie zanieczyszczeń poprzez większą intensywność wentylacji. Profil „eco” zaś będzie bardziej przyjazny dla środowiska, dzięki jeszcze większej energooszczędności, ale powietrze będzie usuwane przez dłuższy czas na niższym poziomie wentylacji.

Czy to już pora na zmiany?

A czy Ty odczuwasz znaczną różnicę jakości powietrza przebywając w mieście, bądź na łonie natury? Chciałbyś oddychać pełną piersią czystym powietrzem w swoim domu? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, może warto pomyśleć o zainwestowaniu w odpowiednią wentylację swoich pomieszczeń?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here