Atrakcyjnie w łazience

0
1828
Atrakcyjnie w łazience

Urządzanie domu w atrakcyjny sposób, tak aby przyciągnąć uwagę odwiedzających nas gości, a zarazem, abyśmy sami czuli się w nim dobrze, jest bardzo wymagające. Każda przestrzeń w naszej posiadłości powinna zostać zagospodarowana inaczej. Dlatego inne artykuły muszą zostać zakupione z myślą o salonie, inne z myślą o kuchni, a jeszcze inne z myślą o sypialni. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy z tych obszarów wymaga czystości, dlatego niezwykle istotne jest, aby zaopatrzyć się w odpowiednie artykuły do sprzątania, a także środki higieniczne.

Dozowniki na mydło, papier toaletowy oraz ręczniki papierowe

Aby utrzymać higienę, należy regularnie myć ręce po skorzystaniu z toalety. Oczywiście każdy z nas używa mydła, warto jednak przed wyborem konkretnych artykułów zastanowić, czy preferujemy mydło w płynie, czy w piance. W przypadku tego ostatniego zalecany jest dozownik Midi Venor. Cechuje go wysoka wydajność, a także nowoczesny design pozwalający na dopasowanie do różnych łazienek. Dla tych, którzy preferują oszczędne zakupy, zalecany jest elektroniczny dozownik do mydła Gojo. Cechuje go łatwość w obsłudze oraz bezdotykowe działanie.

Następnie powinno się starannie je wytrzeć. Coraz popularniejsze stają się obecnie ręczniki papierowe. Od dawna są standardem w toaletach miejskich, galeriach handlowych, czy klubach. Jednak bardzo chętnie wybierają je również zwykłe osoby. Firma Katrin od lat dostarcza bezdotykowe pojemniki na papierowe ręczniki. Ich zaletą jest łatwość montażu – można je bez trudu powiesić na ścianie.

Długość ręczników wydawanych przez podajnik można ustalić samodzielnie. Bardzo atrakcyjny jest bezdotykowy, plastikowy pojemnik w Katrin w kolorze czarnym kosztujący niecałe 500 złotych. Firma ta oferuje także bogatą ofertę pojemników na papier toaletowy. Trwały materiał, jakim jest stal szlachetna matowa, pozwoli cieszyć się wybranym artykułem i jego funkcjonalnością przez długi czas.

Sam wybór papieru toaletowego jest także istotny. Higiena to jedno, ale zachowanie pełnego komfortu to drugie. Katrin również tutaj wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. W swojej ofercie mają np. papier Katrin Basic charakteryzujący się dwoma warstwami oraz miękkością i chłonnością. Dla osób preferujących zakup w rolkach dobrym rozwiązaniem jest papier toaletowy mający m.in. dwie warstwy Katrin Classic. Pozostając niejako w temacie czystej łazienki, to warto pamiętać o wspomnianych wcześniej dozownikach mydła warto pamiętać, że również dzięki temu można poprawić ergonomię naszej łazienki, oraz jej estetykę montując dozowniki mydła, np.stąd:https://krainablasku.eu/pol_m_Dozowniki_Dozowniki-do-mydla-1000.html

Chemia profesjonalna do sprzątania

Firma Katrin nie ogranicza się jednak tylko do ręczników i papierów. Ma także bogaty wybór profesjonalnej chemii do sprzątania. Od dawna popularnością cieszy się środek o nazwie Domestos. Kosztujący niecałe 10 złotych żel do udrażniania rur nie tylko zapewni skuteczne działanie, ale także dostarczy klientowi uczucie świeżości poprzez usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Najbardziej znany jest jednak Domestos – żel do toalet neutralizujący nieprzyjemne zapachy do 24 godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here