Poczuć się jak w barze. Wybieramy hokery barowe!

0
1091
Hokery nowoczesne

Jeśli jesteśmy duszą towarzystwa i lubimy wspólne spotkania przy drinku lub piwie, to z pewnością mieszkanie chcielibyśmy zaadoptować tak, żeby można było w nim przyjąć gości. To oczywiście nie stanowi żadnego problemu, wystarczy dobrać odpowiednie meble.

Bar w domu

Marzenie wielu osób jest zrobienie mini baru w domu. Gospodarz siedzący po jednej stronie a goście po drugiej na wysokich taboretach – hokerach. Do tego dobre nagłośnienie i stylowe, spokojne oświetlenie. Dla wielu będzie to opcja jak ze snu. W nowoczesnym mieszkaniu czasem trochę ciężej jest zastosować niektóre rozwiązania. Nic nie jest niemożliwe, ograniczeniem oczywiście jest wyłącznie wyobraźnia. Hokery w stylu nowoczesnym dają duże pole do manewru. Mogą to być pikowane siedziska na chromowanej nóżce, które będą nie tylko elegancko wyglądały przy błyszczącym barze, ale jednocześnie będą niezwykle wygodne dla zasiadających gości.

Nowoczesne hokery

Na przód oczekiwaniom klientów wychodzą zawsze producenci i sprzedawcy. Hokery nowoczesne są dostosowane do każdego rodzaju pomieszczeń. Wyżej wymienione pikowane czarne siedzenia z lekkim oparciem z pewnością będą pasowały do czarnych, połyskliwych powierzchni. Natomiast te, na matowych czarnych nóżkach i brązowym siedzisku idealnie będą się komponowały z elementami wykończonymi w drewnie. Pomysłów jest bardzo dużo a ograniczeniem zawsze jest wyobraźnia oraz budżet jaki można na takie przedsięwzięcie przeznaczyć.

Idealne mieszkanie to takie, które sami dostosujemy do swoich potrzeb. Marzenie baru w mieszkaniu? Nic trudnego. Wystarczy dopasować odpowiednie meble i gotowe. Goście z pewnością zauważą nasz trud i chętnie spróbują zasiąść na przygotowanych miejscach. Taki bar to idealne miejsce do rozluźnienia się po ciężkim dniu pracy ale także świetne dla weekendowej imprezy. Wszystko zależy od wyobraźni. Dobre oświetlenie oraz muzyka z pewnością sprawią, że całość będzie się idealnie komponowała. Zarówno my jak i nasi goście będziemy wniebowzięci. Wystarczy to zrobić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here