Pamiątki na ślub, chrzest i komunię – co wybrać?

0
1672
jaki prezent kupuję się na ślub, chrzest i komunię?

Ślub, chrzest i komunia to bardzo ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka. Jest to również ważna ceremonia dla wszystkich obecnych gości, którym zależy żeby prezent, który kupili był zapamiętany na całe życie i był trafiony w gust osób, które chcą obdarować.

Pamiątki na ślub, chrzest i komunię podkreślają wyniosły charakter uroczystości. Przy okazji są stylowym nawiązaniem do ceremonii. Jaki prezent wybrać?

Prezent na chrzest

W przypadku prezentu na chrzest, płeć dziecka nie ma znaczenia. Ponieważ większość prezentów jest uniwersalna, może być przeznaczona zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

Obecnie nadal najpopularniejszą pamiątką chrztu świetego jest biżuteria. Jest to bardzo uniwersalny prezent. Wiele osób również obdarowuje rodziców dziecka kopertą z pieniędzmi.

Jeżeli chodzi o prezent z myślą o dziecku, najczęściej wybierane są różnorodne zabawki i ubranka dla malucha.

Pamiątki na ślub, chrzest i komunię dla dzieci

Prezent na komunię

Najpopularniejszym i świetnie sprawdzającym się prezentem na pierwszą komunię jest rower. Ucieszy się z niego zarówno chłopiec, jak i dziewczynka. Kto by nie chciał takiego prezentu, w młodym wieku. Podczas zakupu należy wybrać model, który będzie wykonany z materiałów wysokiej jakości. Jest to ważne, ponieważ taki rower powinien posłużyć dziecku dłuższy okres czasu.

Innym, równie sprawdzonym pomysłem na prezent jest hulajnoga. Podczas zakupu również należy zwrócić szczególną uwagę na jakość sprzętu. Nie ma co kierować się ceną, nie chcemy przecież żeby hulajnoga rozleciała się po kilku jazdach.

Wiele osób do prezentu dokupuje również drobiazgi, takie jak: książki, w tym Biblia dla dzieci, karty pamiątkowe, czy różaniec.

Prezent na ślub

Zakup odpowiedniego prezentu na ślub nie jest wcale takim prostym zadaniem. W wielu przypadkach zaproszeni goście nie do końca znają potrzeby Młodej Pary. Również istnieje ryzyko, że kupimy prezent, który Para Młoda może otrzymać od innych gości.

Podczas wyboru prezentu ślubnego należy kierować się jego praktycznością. Kolejna ważna kwestia to potrzeby Pary Młodej. Jeżeli na przykład maja oni w planach budowę domu lub zakup mieszkania, bardzo rozsądną opcją jest zakup sprzętu AGD, który na pewno przyda się w nowym miejscu zamieszkania.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest bon turystyczny na wybraną wycieczkę. Wiele biur oferuję takie rozwiązanie, wystarczy udać się do biura, opłacić voucher na wycieczkę w terminie do wybrania przez Parę Młodą, w określonej przez nas cenie.

Ostatnią możliwością jest podarowanie pieniędzy, a dodatkiem do tego może być książka lub wino.

Przeczytaj też: http://www.odpowiedzialne-inwestowanie.pl/opakowania-na-prezenty-w-co-najlepiej-spakowac-upominek/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here