Odpowiedni monitoring dla poczucia bezpieczeństwa

0
2435

Ostatnie kilka lat przyniosło nam diametralne zmiany w urządzeniach do monitorowania domów i firm. Wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo osób w nich przebywających. Kiedyś były to słabej jakości kamery, które dawały zniekształcony obraz, przez co dawały wiele wątpliwości i nie każdy czuł się bezpiecznie. Obecnie technika poszła tak bardzo naprzód, że co drugi sprzęt oferuje wysoką rozdzielczość, zdalne sterowanie i bardzo dobry obraz, gdzie wszystko widać jak na dłoni. Monitoring IP to jedna z opcji wyboru, a my chcemy przekonać, że warto się na niego zdecydować.  Profesjonalne systemy alarmowe oferowane są przez firmę Montersi pod adresem: https://www.montersi.pl/systemy-alarmowe

Ogólne rozwiązania

Najsłabszy monitoring to najprostszy analogowy, którego jakość obrazu jest po prostu słaba i nie będzie spełniała bardziej wygórowanych oczekiwań użytkownika. Przy analogowych monitoringach nie ma również możliwości stałego podglądu online co się dzieje przy naszym domu lub firmie. Wracając do jakości z takiego obrazu to jest on naprawdę bardzo słaby i nie zawsze możemy na nim dostrzec to co konieczne. W pewnym momencie może okazać się, że obraz przestępcy, który włamuje się do naszej posiadłości jest na tyle kiepski, że nie ma możliwości dowiedzenia się kim naprawdę był. Monitoring HD albo nawet ten jakości K4 to wyższa półka, ale również wyższa cena, na którą nie każdy się zgadza. Przeciętny użytkownik wymaga dobrej jakości obrazu, ale również niewielkiej ceny – co nie zawsze idzie ze sobą w parze. Najważniejsze pytanie to takie na czym nam zależy i co chcemy objąć instalowanym monitoringiem. Czy ma to być cały dom czy może tylko kawałek ogrodu lub posesji. Naświetlenie w tych miejscach również ma istotne znaczenie. Należy zatem dostosować monitoring do swoich potrzeb.

Zalety monitoringu IP

Monitoring IP na który zwracamy uwagę ma wiele zalet. Przede wszystkim nagrywany obraz jest wysokiej jakości , a jego rozdzielczość sięga nawet 4Mpx. Korzyści z posiadania takiego sprzętu nie trzeba wymieniać – są jasne i oczywiste. Łatwy i stosunkowo tani zapis zgromadzonych danych to również wielka zaleta monitoringu IP. Gromadzenie takich danych odbywa się najczęściej za pomocą karty micro SC, która jest wbudowana w sprzęt. Można przechować wiele obrazów w pamięci, nie obawiając się o ich utratę. Jeżeli chodzi o instalację takiego monitoringu to również jest ona prosta i nie wymaga wielu kombinacji. Przesyłanie sygnału analogowego i cyfrowego odbywa się za pomocą tradycyjnego kabla sygnałowego.

Oferta naszego sklepu https://www.montersi.pl/kamery-ip przedstawia Państwu różnego rodzaju monitoring IP, który jest najpopularniejszym obecnie rozwiązaniem, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy często wyjeżdżamy poza dom, a stale chcemy mieć go na oku. Dzięki najnowszej technologii jest to możliwe. Z dowolnego miejsca na świecie możesz śledzić to, co dzieje się na Twojej posesji.

Skontaktuj się z działem technicznym naszego sklepu i dowiedz się więcej na temat monitoringu IP. Służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem w każdym zakresie. Zapraszamy także na stronę Montersi.pl, gdzie uzyskają Państwo dużo rzeczowych informacji i przekonają, że monitoring IP to tani, łatwy w montażu i obsłudze system, który zagwarantuje bezpieczeństwo.  Wsparcie znajdą Państwo pod adresem: https://www.montersi.pl/wsparcie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here