Nove Olendry – nowa, ciekawa inwestycja na poznańskich Naramowicach

0
1967
Nove Olendry

Poznańskie Naramowice to jeden z najprężniej rozwijających się rejonów stolicy Wielkopolski. Stosunkowo niedawno zaczął przykuwać oko zarówno inwestorów jak i kupujących. Dzięki temu drzemiący w tej części Poznania potencjał zostaje z każdym rokiem coraz lepiej zagospodarowany. Pozytywna energia i chęć rozwoju to zdecydowane plusy. Niedawno ogłoszono, że kolejny inwestor, Novaform (należący do holenderskiego holdingu Klok) planuje wybudowanie nowego osiedla – Nove Olendry. Do tej pory działali głównie na terenie Niemiec, Holandii, a od niedawna zaczęli wchodzić na teren Polski. Jest to rodzinna firma, o ponad stuletniej historii, której można zaufać. Mieszkania Naramowice sprzedaż to ich najnowszy projekt, zdecydowanie zasługujący na uwagę.

Lokalizacja.

Osiedle powstaje w samym centrum Naramowic, na ulicy Czarnucha, odchodzącej od ulicy Naramowickiej. Dzięki temu podróż do centrum miasta nie zajmie więcej niż 20 minut. Blisko Novych Olendrów znajdują się sklepy (Tesco, Biedronka, Kaufland, Inter Marche), centra handlowe (Poznań Plaza, Pestka) oraz uczelnie, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie i apteki. Dzięki temu z łatwością dotrzemy wszędzie tam, gdzie potrzebujemy.

Z drugiej strony bliskość Rezerwatu Przyrody Żurawiniec oraz Warty sprawia, że okolica ta stanowi raj dla każdego, kto potrzebuje odrobiny świeżego powietrza. Młodzi rodzice z dziećmi będą mieli gdzie wychodzić na spacery, a miłośnicy sportu odnajdą nowe ścieżki, aby biegać czy jeździć rowerem.

Komunikacja.

Do 2022 roku ma powstać nowa linia tramwajowa, która połączy Naramowice z pętlą Wilczak. Dzięki temu mieszkańcy uzyskają o wiele szybszy, niż w przypadku autobusów, sposób komunikacji.

Kameralność.

Mieszkania Naramowice sprzedaż to inwestycja, która dba o to, aby mieszkańcy nie czuli się przytłoczeni. W planach są dwa budynki, które mają mieć po cztery piętra. Dzięki temu nie będzie się odczuwać wielkomiejskiego natłoku budynków, spowodowanych na przykład wysokością bloków. Dodatkowym plusem są przestrzenie wspólne, tereny zielone i planowany plac zabaw dla dzieci. To wszystko sprawia, że Nove Olendry stają się niezwykle przyjazne.

Ekologia.

Nove Olendry budowane są ze świadomością, że nasze działania mają wpływ na wiele pokoleń, nie tylko na nas samych. Mieszkania Naramowice sprzedaż wykorzystują najnowsze technologie, aby zwiększyć energooszczędność i ograniczyć zużycie prądu. Zastosowano fotowoltaiki (pozwalające przekształcić energię słoneczną na prąd), co pozwoli na zasilanie części wspólnej. Same materiały zaś również odznaczają się lepszymi parametrami, są bardziej ekologiczne, niż tradycyjne rozwiązania.

Projekt.

Sam projekt jest bardzo interesujący. Obecnie dominują jasne elewacje. Nove Olendry postawiły na inne rozwiązanie – unikatową elewację klinkierową. Imituje ona cegłę, dzięki czemu cały kompleks zyskuje bardzo ciekawy i elegancki wygląd, odróżniający się znacznie od konkurencji. Wszystkie mieszkania mają balkony, co zdecydowanie działa na plus i dla wielu kupujących stanowi olbrzymi atut.

Metraż i rozkład.

W inwestycji Novych Olendrów każdy znajdzie coś dla siebie. W ich ofercie są zarówno kawalerki, jak i większe mieszkania. Dlatego niezależnie od tego, czy planujemy mieszkać sami, czy z rodziną, uda się nam z pewnością znaleźć odpowiednie lokum. Należy jednak się spieszyć – duża część mieszkań jest już zarezerwowana!

Jeśli zainteresowała Państwa inwestycja, zapraszamy na stronę noveolendry.pl, gdzie znajduje się więcej informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here