Droga do nowego mieszkania na południu Pragi

0
2477

Jest wiele czynników decydujących o znalezieniu idealnego mieszkania: lokalizacja, standard oraz cena. W Warszawie realizowanych jest kilkaset inwestycji mieszkaniowych, jak więc wybrać dobrze?

Wybierając dzielnicę, w której planujemy zamieszkać należy zwrócić uwagę na to, ile czasu zajmować będzie dojazd do centrum miasta, do pracy, szkoły czy uczelni. Wybierzmy się na spacer po dzielnicy miasta, w której planujemy zamieszkać. Zobaczmy, czy są tam tereny zielone, w jakiej odległości są sklepy, przedszkola oraz ośrodki zdrowia. Dzielnicą wartą zainteresowania jest Praga Południe. Mieszkania na sprzedaż oferowane przez deweloperów w dzielnicy Praga Południe spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego Praga Południe?

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że jest to bardzo wygodne miejsce do zamieszkania. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego. Dlatego dojazd do serca miasta nie sprawia większych problemów. Mieszkańcy tej części Warszawy nie mogą również narzekać na brak terenów zielonych i rekreacyjnych. Park Skaryszewski z unikatową Muszlą Koncertową oraz rezerwat Olszynka Grochowska zachwycają swoim urokiem. Kupując nowe mieszkanie na Grochowie i Pradze Południe, możemy się cieszyć także wyjątkowo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo – usługową (do wyboru: centra i domy handlowe oraz bazary) oraz opieka zdrowotna (Szpital Dziecięcy „Niekłańska”, Szpital Grochowski, Wojskowy Instytut Medyczny). Praga Południe to także unikalne miejsca kultury i sportu.

Kierunek Praga

Na Pradze Południowej deweloperzy oddają coraz więcej nowych mieszkań na sprzedaż. Inwestycje te są uzupełnieniem dla rozwiniętej w tym obszarze branży przemysłowej oraz architektury biurowej. Ciekawy projekt pod nazwą Praga 17 w przyszłym roku do użytku odda Profit Development. Nawet wybredne osoby powinny znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie, gdyż w sumie na 16 piętrach będzie 181 lokali 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 26 do 74 m². Każdy z nich będzie miał ogródek, taras, przestronny balkon lub loggie. Deweloper zadbał również o rekreację mieszkańców osiedla. Dodatkowym atutem nowej inwestycji będzie oświetlone, zielone patio, które będzie ogólnodostępne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here