Domy, które można kontrolować jednym kliknięciem. Tuż pod Warszawą!

0
2058
Domy, które można kontrolować jednym kliknięciem. Tuż pod Warszawą!

Luksusowa inwestycja o tradycyjnym wyglądzie może kryć w swoim wnętrzu najnowsze technologie, dzięki którym swoim domem zarządzać możesz z dowolnego miejsca na świecie za pomocą komputera, tabletu, smartfona, czy nawet smartwatcha. Takie domy można znaleźć na osiedlu Ventana w podwarszawskim Walendowie. Rozwój elektroniki i powszechna dostępność internetu ułatwiają kolejne sfery naszego życia.

Dzięki nowoczesnej technologii możemy zrezygnować z kilometrów kabli i skomplikowanych instalacji, a także ułatwić swoje codzienne życie. Inteligentne domy na osiedlu Ventana, dzięki zastosowanym rozwiązaniom, mogą być kontrolowane za pomocą smartfona, tabletu, czy komputera z każdego miejsca na świecie. System inteligentnego domu, to podobnie jak luksusowe rezydencje, rozwiązania o najwyższym standardzie. Zainstalowany system domu inteligentnego TaHoma Premium firmy Somfy gwarantuje wygodę, bezpieczeństwo, a także oszczędność energii. Dzięki zamontowanym czujnikom możesz spać spokojnie. W razie pożaru czy włamania, zostaniesz poinformowany natychmiastowo o tym, że w twojej rezydencji stało się coś złego. System automatycznie reaguje także na to, co dzieje się w domu podczas Twojej nieobecności. A ty z każdego miejsca na świecie możesz spojrzeć, co dzieje się w twoim domu przy pomocy zainstalowanych kamer.

System inteligentnego domu to jednak ułatwienie nie tylko w sytuacjach kryzysowych. Pełna automatyka pozwala na zdalne sterowanie roletami, markizami, oświetleniem, bramą garażową, lub wjazdową. W każdej chwili możesz dodać do systemu nowe urządzenie, jeśli chcesz, by twoim domem zaopiekował się ktoś inny. Ponadto, dzięki indywidualnym ustawieniom, dom dostosowuje się do rytmu życia domowników. System TaHoma Premium pomaga oszczędzać czas i pieniądze oraz kontrolować to, co się w nim dzieje podczas naszej nieobecności. Czujemy się więc dzięki niemu bezpieczniej i wygodniej. Nowoczesne rozwiązania pozwalają całkowicie zindywidualizować system, dostosowując go do naszych potrzeb. Umożliwia on tworzenie własnych scenariuszy czynności i aktywowania ich za pomocą jednego przycisku. Wybór danej sekwencji czynności urządzań możesz powiązać z czujnikami zainstalowanymi w domu, na przykład z czujnikiem temperatury i ruchu.

Dzięki takim rozwiązaniom luksusowe rezydencje na osiedlu Ventana stanowią idealne miejsce do życia także dla osób, które często podróżują. Nowoczesne technologie pozwalają cieszyć się radością posiadania własnego domu, bez obowiązków, które narzuca mieszkanie w tradycyjnym domu jednorodzinnym, który nie jest wyposażony w takie technologie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here